Aksaray Haberleri Reklamlar


Aksaray canlı izle

İZLEMEK İÇİN 10 SANİYE BEKLEYİNİZ

Aksaray canlı izle valilik önü

Aksaray canlı izle belediye önü

Televizyon ve Radyo kanallarının düzenli olarak çalışabilmesi için gerekli programları bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir:

* Bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan bir tanesi Adobe Flash Playerdır. Flash ile çalışan televizyon ve radyo kanallarını bu yazılım aracılığı ile kullanabilirsiniz.. Adobe Flash Player

* Bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan bir taneside Silverlight”tır. Silverlight ile çalışan televizyon ve radyo kanallarını bu yazılım aracılığı ile kullanabilirsiniz.. Silverlight Player

* Bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan bir taneside VLC media playerdır. VLC media player ile çalışan televizyon ve radyo kanallarını bu yazılım aracılığı ile kullanabilirsiniz.. VLC media player

* Bilgisayarınızda Mediaplayer 10 yada 11 adlı sürümlerinin yüklü olması gerekiyor. Aksi taktirde mediaplayer ile çalışan televizyon ve radyo kanallarını kullanamazsınız.Windows Media Player 10 – Windows Media Player 11 (XP)

Not: Google Chorme ve Firefox kullanıcılar televizyon ve radyo kanallarını izlemek içinFirefox Mediaplayer eklentisini kurmaları gerekiyor. * Siteyi açtığınızda ActiveX Denetimleri Yükleme uyarısı alıyorsanız uyarıya tıklayıp Aktivex Denetimlerini Yükle seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

Televizyon Kanalları Neden Yavaş ?
* Kanalların yavaş çalışması sizin internet bağlantınıza bağlı olabilir yada kanalda aşırı izleyici sayısı olduğu için görüntünün size aktarılmasında yavaşlama olabilir..

Televizyon kanallarını büyük ekranda izlemek istiyorum ?
*İzlemekte olduğunuz televizyon kanalının ekranına mouse ile çift tıklayın yada mouse[tirnak]un sağ tuşuna tıklayarak tam ekran modunu seçin..

Bunlar dışında sorunlarınız olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Haberler - AKSARAY -Aksaray canli izle -Aksaray haberleri -Aksaray
Aksaray
Haberler - AKSARAY -Aksaray canli izle -Aksaray haberleri -Aksaray
Aksaray Haberler - AKSARAY -Aksaray canli izle -Aksaray haberleri -Aksaray

Haberler - AKSARAY -Aksaray canli izle -Aksaray haberleri -Aksaray

Aksaray yeşilova

ACEM

YEŞİLOVA68

AKSARAY SON DAKİKA
Aksaray Canlı izle

* Aksaray Haberleri Reklamlar

Acemli68 Facebook